Svecu darbnīca

SVEČU pagatavošanas komplekts

Latvijā unikāls produkts

Sveču pagatavošanas komplektos ir viss nepieciešamais, lai radītu paši savas sveces mājas apstākļos. Sveces radīs svētku atmosfēru ģimenes, draugu vai paziņu lokā it īpaši, ja gatavosiet tās kopā! Ja pirms simts gadiem un vairāk sveču liešana bija mājsaimniecības darbs, vēlāk industriāls produkts, tad „Sveču liešanas komplekts” ir mēģinājums atbilstoši cilvēka individuālajiem estētikas uzskatiem un prasmēm, atbalstīt sava individuālā produkta – sveces jeb mākslinieciska vaska veidojuma izstrādi, piedevām izmantojot, mūsdienīgus sveču „pusfabrikātus”. Sveču komplektu sēriju ir papildinājuši „Sveču pagatavošanas komplekti ar smaržu”! „Augļu buķete” ienesīs svaigu augļu smaržu mājā un to izstaros izgatavotajās svecēs! „Ziemas noskaņa” būs ilgi gaidītā gadalaika Ziemas simbols un ietver klasiskākās šī burvīgā gada laika smaržas! „Romantiskā mīlestība” patīkami iedvesmos un saliedēs!

Sveču komplektu sērija

Būs ilgi gaidītā gadalaika Ziemas simbols un ietver klasiskākās šī burvīgā gada laika smaržas!

Augļu buķete

Ienesīs svaigu augļu smaržu mājā un to izstaros izgatavotajās svecēs!

Romantiskā mīlestība

Skaisti un burvīgi aromāti saliedēs sveču gatavošanā.

Sveču pagatavošanas komplekts

Izklaide visai ģimenei ar krāsu dažādību!

Košums un Radošums

Košums un radošums, kur iespēja izgatavot sveču rozes kā īstam profesionālim! teksts šis. Bildē ieliekam kādu rožu attēlu, nevaru atrast skaistu bildi, mainīsim vēlāk.

Ziemas noskaņa

Ziemas noskaņa - sasildīs un izklaidēs garajos ziemas vakaros!

Sveču pagatavošanas komplekts

Ja pirms simts gadiem un vairāk sveču liešana bija mājsaimniecības darbs, vēlāk industriāls produkts, tad „Pilns sveču liešanas komplekts” ir mēģinājums atbilstoši cilvēka individuālajiem estētikas uzskatiem un prasmēm, atbalstīt sava individuālā produkta – sveces jeb mākslinieciska sveču vaska veidojuma izstrādi, piedevām izmantojot, mūsdienīgus sveču „pusfabrikātus”.

PAMācība