Par mums

Sveču darbnīca piedāvā „Pilnus sveču pagatavošanas komplektus” , Sveces ar dekoru un piedāvā izbraukumu Sveču meistardarbnīca ciemos pie Jums!

Sveču meistardarbnīcā piedāvājam izgatavot sveces dažādās tehnikās, uzzināt vairāk par sveču vēsturi un to ražošanu mūsdienās!

Sveces ar dekoru ir jauno tehnoloģiju izpildījums svecē, kas padara to par unikālu un neredzētu! Veicam individuālus pasūtījumus!

Sveču darbnīcas produkta “Pilns sveču pagatavošanas komplekts” mērķis ir piedāvāt pircējam „vecu dziesmu jaunās skaņās” – tas nozīmē inovatīvu pieeju tūkstošgadīgai cilvēces nodarbei – sveču liešanai.

Par uzņēmumu

„Sveču darbnīca” ir strauji augošs sveču zīmols Latvijā un Baltijā, kas garantē augstu kvalitāti un labākos standartus. Uzņēmums „Sveču darbnīca” aizsāka savu darbību 2010. gada septembrī uzsākot ražot „Pilnu sveču pagatavošanas komplektu”, kas bija unikāls Latvijas tirgū.

Attīstoties un pilnveidojoties „Sveču darbnīca” piedāvā arī sveces ar dekoru, kas ir ar pievilcīgu un ar neatkārtojamu dizainu. Mūsu klāstā ietilpst Zodiaka, Pilsētu, Jubilejas, Kāzu, Ziedu, Astroloģiskā gada simbolu sērija. Tāpat uzņēmums piedāvā īpašus dizaina risinājums firmām kā prezentreklāmu gan klientiem, gan darbiniekiem.

Idejas autori ir Latviešu ģimene, kas piedalījās ideju konkursā „Ideju kauss 2010”, kur tika gūtu nepieciešamā informācija, lai sagatavotu biznesa plānu, kura mērķis bija izgatavot „Sveču pagatavošanas komplektu”, tas radītu jaunas darba vietas Latvijā.

2011. gada sākumā tika nodibināts uzņēmums SIA „Sveču darbnīca”, lai ražotu un izgatavotu vēl neredzētas sveces un „Sveču pagatavošanas komplektus”.

SIA „Sveču darbnīca” tika uzņemts Ventspils Biznesa inkubatorā, kas atbalsta jaunus uzņēmumus, nodrošinot labvēlīgu vidi jaunu uzņēmumu attīstībai un pilnveidošanai.